Oferta – rozważania o…


Fotografia – cena czy wartość?

Gwarantuję Ci, że niezależnie jaką podam cenę za swoje fotograficzne usługi to zawsze ale to zawsze znajdziesz ofertę tańszą.

Właściwe pytanie to nie jaką mam cenę ale czy chcesz, abym to ja fotografował dla Ciebie?
Miłość do fotografii narastała we mnie powoli ale skutecznie niemal przez całe moje życie. Potrafię określić wartość swojej pracy ale rozumiem też oczekiwania finansowe moich klientów – a ponieważ cieszy mnie każda możliwość fotografowania to prawie na pewno znajdziemy wspólną linię porozumienia..

Po prostu zacznijmy rozmawiać 🙂

Za co zapłacicie a czego nie widać 

…ale na pewno to otrzymacie. Swoje usługi fotograficzne staram się wyceniać odpowiednio do nakładów pracy i umiejętności fotograficznych. Tak, wiem „jak mają inni”, ale wiem też, że „pieniądze to nie wszystko” 🙂

  • Dużo pracuję i wciąż się uczę aby rozwijać swoje umiejętności fotograficzne.
  • Pilnuję (czytaj: serwisuję) i dobieram (czytaj: kupuję) sprzęt fotograficzny, który pozwala mi wykonywać zdjęcia tak jak chcę i planuję.
  • W czasie pracy jestem zaangażowany non stop na 100% – to oznacza kilka, czasem kilkanaście godzin czuwania i wyszukiwania najlepszych kadrów. Bynajmniej nie uskarżam się ale chcę żebyście wiedzieli, że dobre zdjęcia wymagają odpowiedniego zaangażowania.
  • Przy fotoedycji i obróbce poświęcam uwagę każdemu zdjęciu – ustawiam właściwą kolorystykę oraz wprowadzam należyte poprawki aby odbiór zdjęcia przynosił Wam zadowolenie. Żebyście mieli co wspominać również kiedy upłyną lata…

To co najważniejsze

Przede wszystkim oferuję moim Klientom swoje umiejętności i doświadczenie fotograficzne, które nieustannie rozwijam. Fotografia reportażu i fotografia portretowa znajdują się u mnie na pierwszym miejscu choć fotografuję w różnych obszarach tematycznych. W fotoreportażu ślubnym moje umiejętności spotykają się z Waszymi oczekiwaniami. Uważam, że zasługujecie na najlepszą fotografię i staram się taką dla Was wykonywać. Jestem przygotowany. Fotografuję wysokiej klasy aparatami i obiektywami Nikona, które regularnie serwisuję w ramach programu Nikon Professional Services.  Sprzęt mam zawsze zdublowany, żeby ustrzec się przykrych niespodzianek pt. nieoczekiwana awaria.

 

Mieszkam w Lublinie

ale dojadę w każde miejsce. Przy fotoreportażu ślubnym przejazdy są zawarte w cenie.

W każdej sytuacji rozmawiamy i uzgadniamy ostateczną cenę.

Po prostu zacznijmy rozmawiać.

Zapraszam 🙂